Značka Manutan: jak vznikla a co za výhody s nákupem produktů získáte

V celosvětovém měřítku máme přes 500 tisíc položek, 5 700 z nich označujeme vlastní značkou Manutan. Najdete v ní kvalitní produkty srovnatelné s kusy od velkých zvučných značek. Ale za výhodnější cenu. Proč jsme přišli s vlastní značkou, jaké přináší benefity a které produkty v ní najdete, čtěte v novém článku.

Značka Manutan: jak vznikla a co za výhody s nákupem produktů získáte

Za značkou Manutan stojí více než 50 let zkušeností na evropském trhu s produkty pro vybavení firem. Společnost se postupně rozrostla do 26 dceřiných společností a v roce 2005 zakotvila i v Česku. „Nápad založit vlastní značku Manutan v roce 2016 šel ruku v ruce s rozvojem služeb pro zákazníky. Šlo o to, abychom jim ještě více usnadnili každodenní práci, ať už podnikají v logistice nebo mají IT firmu,“ říká Josef Mik, marketingový ředitel Manutanu pro Česko.

V Manutanu jsme totiž přesvědčení, že na kvalitní výrobky i pracovní prostředí mají právo všechny firmy, aby zajistily bezpečné podmínky pro kolegy a zároveň prosperovaly. V nabídce produktů Manutanu proto najdete stálé kusy, ale i spoustu novinek a zabezpečíte tak nákup:

 • vybavení kanceláře,
 • pomůcek a strojů do skladu, výroby i logistiky.

Díky tomu podpoříte proces šetrného a jednoduchého balení, zachováte hygienickou čistotu celého podniku a zajistíte bezpečný a zdravý prostor pro práci na všech místech firmy. Navíc na všechny produkty pod značkou Manutan získáte 10letou záruku (nebo 3letou na spotřební materiál).

Jaké produkty patří do Manutan značky

„Do Manutan značky jsme navrhli základní řady produktů, které používáte ve firmě každý den. Třeba přepravní vozíky, kartonové krabice nebo kancelářské židle. Velký důraz jsme ale přitom kladli na kvalitu. To proto, abyste při nákupu nezruinovali rozpočet firmy a mohli se místo opakovaných nákupů více věnovat vašemu podnikání,“ vysvětluje Josef Mik.

Vybavení co vydrží roky, najdete pod značkou Manutan v kategoriích:

 • šatní skříně,
 • přepravní vozíky,
 • dílenské skříně,
 • kancelářské skříně a boxy,
 • židle,
 • kancelářský nábytek,
 • obaly a obalová technika,
 • hygiena, úklid a koše.

„U produktů značky zároveň reagujeme na aktuální trendy. Od loňska jsme výrazně posílili nabídku hygienických pomůcek, dezinfekcí a respirátorů nebo jsme do sortimentu přidali více druhů kancelářského vybavení, které je možné použít i doma na home office,“ objasňuje Josef Mik.

Při zařazování produktů do Manutan značky se řídíme hlavně požadavky zákazníků. Do budoucna proto plánujeme rozšířit kategorie pro sklady, manipulaci se zbožím i bezpečnost. 

Do Manutan značky patří jen produkty prověřených výrobců

„Pod produkty naší osobní značky jsou podepsaní hlavní produktoví manažeři Manutanu. Pečlivě je vybírají a sami testují na základě dlouholetých zkušeností. Třeba kancelářské židle vám díky tomu po letech pořád slouží, přestože působí opotřebovaně. U levných a nekvalitních značek byste tou dobou už dávno volali po reklamaci, nebo o náhradní díly,“ říká Josef Mik.

Abychom dosáhli takové kvality, vybíráme produkty jen od dlouholetých a ověřených výrobců. A hlídáme si u nich:

 • abyste měli oblíbené produkty stále dostupné
 • a aby byly k dispozici ve stejné – vysoké kvalitě.

„Na zboží se taky ptáme přímo v provozech firem. A zjišťujeme, že se tlak na kvalitu materiálů i životnost produktů u výrobců vyplácí. Protože i po letech vidíme v objednávkách poptávky po stejném nářadí či technice. A když si po deseti letech koupí řemeslník stejné kladivo, víte, že jste vybrali správě,“ doplňuje Josef Mik.

Prohlédněte si nabídku produktů Manutan

Pod Manutan značkou hledejte i užitečné služby

Ke všemu sortimentu včetně produktů značky Manutan od nás očekávejte expertní poradenství. V úvodní fázi vás nasměrujeme ke spolehlivému produktu, který se přesně hodí k vašemu použití a doporučíme i jeho rozmístění díky 3D vizualizaci. Když budete potřebovat, zajistíme i vynášku, montáž nebo vám půjčíme židli na zkoušku. 

Přečtěte si více o našich oblíbených službách:

Přečtěte si také, jak v Manutanu probíhá proces objednávky krok po kroku. >>

Pokud se potřebujete na cokoliv ohledně produktů značky Manutan zeptat, pošlete nám e-mail na prodej@manutan.cz nebo zavolejte na naši bezplatnou linku 800 24 24 24.


Psali jsme o:

Další články, které vám pomohou