MANUTANje zastáncem
"Dobré práce"

Vybrat si dnes MANUTAN znamená vybrat si partnera, který se zavázal prosazovat práci, která umožňuje lidem i společnostem prosperovat.

Jsme zastánci "Dobré práce" s vámi a pro vás.

A tuto misi jsme si opravdu vzali k srdci, protože jsme přesvědčeni, že «dobrá práce» přispěje k tomu, že se svět změní k lepšímu.

Naše vize "Dobré práce"

MANUTAN je vám oddán!

Sortiment, který zlepšuje vaše pracovní prostředí, nabádá k "Dobré práci" a otevírá možnosti, jak denně optimalizovat vaše nákupy…

Protože víme, že produkty a služby, které nabízíme, vám umožní nakupovat lépe, děláme, co je v našich silách, abychom vám v tomto rychle se proměňujícím pracovním světě pomohli dosáhnout vašeho poslání!

Protože důkazy hovoří jasněji než slova

01

V centru veškeré naší pozornosti jste vy

Každý zákazník je jedinečný a zasluhuje si veškerou naši pozornost! Proto podstatou našeho rozvoje jste vy. Tím, že vám denně poskytujeme individuální podporu, vám nabízíme lepší pracovní podmínky a mimořádný zážitek z nákupu.

02

Plníme všechny vaše požadavky

Toho jsme dosáhli díky partnerství s více než 3 000 dodavateli!

Zvláštní pozornost věnujeme výběru produktů a služeb, které zlepšují kvalitu vašeho pracovního prostředí.

Nemůžete-li požadovaný produkt najít v naší nabídce, na požádání ho pro Vás vyhledáme u jiného dodavatele.

03

Pomáháme vám nakupovat lépe

Lepším nákupem, utratíte méně! Proto jsme do sortimentu našich vysoce kvalitních produktů zařadili také produkty vlastní značky MANUTAN, a ty mají 10letou záruku a konkurenceschopné ceny.

Nabízíme rovněž řešení pro nepřímé nákupy, a to pro zefektivnění dodavatelů, optimalizace vašich produktů, digitalizace vašich transakcí, optimalizace vaší logistiky...

Zajímá nás, co si o tom myslíte!

Chci se zeptat ➥