Šatní skříně, na které je spolehnutí

Nejvíce mi záleží na:

Nejen, že vám dodáme skříně, ale rovněž:

Zajistíme montáž & vynášku

Zboží Vám rádi vyneseme i do vyšších pater a smontujeme. Službu zajišťujeme po celé ČR a na všechny práce poskytujeme záruku v celkové délce 24 měsíců od předání.
Součástí služby jsou i nadstandardní montážní práce jako kotvení ke zdi nebo zkracování.
Nechte montáž na nás, ušetříme Vám čas i starosti.

Seženeme pro vás cokoliv

Chcete skříňku ve firemních barvách? Žádný problém – jsme schopni dodat prakticky jakoukoliv barevnou variaci a je jen na Vás, zda chcete zelená dvířka, hnědou skříň nebo červené puntíky.
Rovněž rádi vyhovíme jakýmkoliv požadavkům na rozměr či materiál. Prostě nám napište vaši představu a my Vám vytvoříme nabídku přímo na míru.

Napište nám

Zvládneme veškeré příslušenství

Potřebujete elektronické zámky? Lavičky ke skříňkám? Nebo třeba jen věšáčky? Ke všem modelovým řadám šatních skříní DURO Vám dodáme i veškeré potřebné příslušenství.
Pokud v nabídce příslušenství nenajdete přesně to, co hledáte, tak rádi vytvoříme individuální nabídku pro celý váš projekt či třeba pouze pro jednu skříň.

3D vizualizace

Zcela zdarma zpracujeme profesionální 3D návrh vašich kanceláří nebo půdorysné návrhy rozmístění vašich dílen či skladů.

Reference

Klient nás oslovil s požadavkem na kvalitní skříně pro žáky 1. a 2. stupně. Po dohodě jsme vybrali skříně Duro Vario se zámky a perforací na míru. Skříňky jsme vybavili foliolepem a dodali s podložkami pro obuv. Celkem jsme na místě instalovali 289 šatníků v provedení dvou a troj skříněk.

Nevybrali jste si?
Potřebujete to
probrat osobně?

Pokusíme se najít
to nejlepší řešení,
přímo vám na míru.

Napište nám

V nabídce máme
více než 1 000
skříní!

Různé modely,
různé barvy,
různé úrovně.

Podívejte se