Kompletní vybavení škol

Projekty začínáme osobní návštěvou. Po dohodě, provede obchodně-technický zástupce zaměření prostor a nechá ZDARMA zpracovat první orientační 3D vizualizaci budoucí šatny, jídelny či kanceláře. Tisíce vybraných produktů máme skladem a řešíme i atypické požadavky (jako jsou barvy, rozměry a další upřesnění). Pro bezstarostnou spolupráci zajišťujeme řadu služeb.


ŠATNY


Při výběru vhodné šatní skřínky se nejčastěji zvažuje její vnitřní uspořádání. Dále pak úroveň zabezpečení uzamčených předmětů. Barevné odlišení pomůže k lepší orientaci žáků v jednotlivých částech šaten.

JÍDELNY


Pro vybavení jídelen je důležité, mimo vhodný odolný materiál nábytku, zvážit jeho variabilitu. Využívat možnosti různých uspořádání stolů v prostoru. Dalším aspektem jsou barevné kombinace stolů i židlí, a to pro lepší organizaci zasedacího pořádku (přehledné určení míst pro skupiny žáků).

UČEBNY


V učebnách tráví žáci nejvíce času a   nábytek musí být ergonomický (odpovídající zdravému a komfortnímu stylu sezení), bezpečný (s ohledem na pohyb mezi lavicemi) a variabilní (s možnostmi flexibilního uspořádání).

KANCELÁŘE


Vybavení kanceláří se skládá z více částí a každá musí splňovat své požadavky. Správně zvolené kancelářské židle (požadované zatížení, ergonomie, povrch, polohování), stoly (výškově nastavitelné a kontejnery), skříně šatní (vhodně zvolené do prostoru), regály a spisové skříně (důraz na variabilitu či uzamčení) a kancelářské doplňky.

CHODBY


Na chodbách je nezbytná přesná orientace (cedulky, směrovky, zákazy vstupu), vizualizace sdělení (nástěnné tabule, vitríny) i bezpečnost pohybu (protiskluzové pásky a rohože).

PŘED ŠKOLOU


Vybavení před školou je individuální s ohledem na vymezený prostor. Nejčastěji se umísťují stojany pro kola, venkovní rohože či odpadkové koše a popelnice na tříděný odpad.

ÚKLID


Mezi další vybavení patří prostředky pro zajištění osobní hygieny i hygieny prostor školy. Patří sem čisticí prostředky, nářadí pro úklid, apod. Je nutné zajistit pravidelný úklid všech prostor školy.

HYGIENA


Nedílnou součástí vybavení školy je též zajištění odpovídající hygieny žáků i zaměstnanců. Například dávkovače mýdla s antibakteriálním roztokem, dezinfekce na povrchy, dezinfekční ubrousky a další prostředky pro osobní hygienu.