Dezinfekční přípravek Incidin Rapid 2l pro plochy a povrchy

Kód produktu (SKU):   4530754MR
X
Dezinfekční přípravek Incidin Rapid 2l pro plochy a povrchy
1 149,00 Kč bez DPH
1 390,29 Kč s DPH
kus
Tento produkt není momentálně k dispozici

Popis

  • Incidin Rapid 2l. Vysoce efektivní čisticí a dezinfekční přípravek pro plochy a povrchy. Incidin rapid je tekutý koncentrát pro čištění a dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů zejména v oblasti zdravotnictví, včetně operačních sálů, oddělení JIP a dialyzačních center a dalších rizikových prostor s vysokou mikrobiologickou zátěží. Optimální kombinace uživatelských vlastností = vysoká účinnost + hygienická bezpečnost + rychlost působení, to vše již při minimálním aplikovaném množství. Obsahuje KAS a aldehydy, neobsahuje formaldehyd.
  • Obsah účinných látek ve 100 g koncentrátu: 9,8 g glutaraldehyd, 5,0 g benzalkoniumchlorid , 5,0 g didecyldimetylamoniumchlorid.
  • Složení: Antimikrobiální látky, neionogenní tenzidy, komplexní pojivo, rozpouštědlo, inhibitory koroze, barviva a aromatické látky.
  • Nesporné přednosti výrobku Incidin rapid široké spektrum účinků proti bakteriím, kvasinkám a virům, virucidní již při nízkých aplikovaných koncentracích, účinný proti multirezistentním stafylokok

Specifikace

Informace o produktu

Název produktu Dezinfekční přípravek Incidin Rapid 2l pro plochy a povrchy
Prodejní jednotka kus
Stránka papírového katalogu 1999

Parametr

Objem 2 L