[Recenze] Svařovaná šatní skříň DURO POP nabízí skvělý komfort za nízkou cenu

Dvouoddílová svařovaná šatní skříň je skvělou volbou pro všechny druhy provozů. Zejména pro ty, které shánějí kvalitní skříňku za nízkou cenu. Skříň DURO POP nezabere moc prostoru a dopřeje vašim kolegům slušný komfort. Lze ji doplnit o mnoho dalších prvků a při běžném zacházení vydrží i 30 let.

duro_pop_manutan

V Manutanu často vybavujeme šatny menších i větších firem na klíč – od demontáže starých skříněk, přes dodání nové výbavy, až po výmalbu stěn nebo čištění podlahy. Z naší zkušenosti při výběru šatních skříněk firmy řeší hlavně:

  • počet zaměstnanců ve firmě,
  • kolik prostoru pro skříňky mají,
  • a jak velký je rozpočet na skříňku.

DURO POP ušetří místo i peníze

Firemní nákupčí, kteří potřebují do malého prostoru vměstnat co nejvíce skříněk a zároveň chtějí, aby šatny byly komfortní a dobře vypadaly, u nás často kupují právě svařovanou skříň DURO POP. Oblíbená je hlavně pro svou dobrou kvalitu za nízkou cenu. Hodí se do všech typů provozů, krom bazénů, saun a dalších míst s vysokou vlhkostí. Samozřejmě splňuje i normu ČSN 73 4108.

Tohle jsou hlavní vlastnosti skříňky DURO POP:

  • je široká 60 cm a skládá se ze dvou 30cm samostatně uzamykatelných oddílů,
  • dveře je možné pohodlně otevřít až do úhlu 180°,
  • je svařovaná z ocelového plechu šířky 0,6 mm který zaručuje dostatečnou pevnost,
  • po celé délce dveří je vyztužená a chráněná tak proti vloupání vypáčením,
  • vpředu má větrací otvory, které zajistí odvod vlhkosti
  • nabízíme ji v šedé a modré variantě, ale zařídíme i jinou barvu nebo polep s logem firmy na klíč.

Mezi hlavní výhody svařované šatní skříňky DURO POP patří bezpečnost, dlouhá životnost, snadná montáž a pestrý výběr dalších doplňků. Pojďme se na ně podívat blíže.

1. Skříňku zabezpečíte mechanickým nebo elektronickým zámkem

Mechanické zámky na skříňku nabízíme ve dvou variantách: otočný uzávěr s visacím zámkem nebo s cylindrickým zámkem na klíč. „Cylindrický zámek je mnohem odolnější proti vloupání. Znamená to ale, že pokud zaměstnanec ztratí klíč, je mnohem složitější se do skříňky dostat, než třeba u visacího zámku, který lze snadno přeštípnout kleštěmi,“ uvádí Tomáš Martinek, obchodní ředitel Manutanu.

Další možností zabezpečení je elektronický zámek –  je praktický hlavně pro firmy se stovkami zaměstnanců, protože usnadňuje identifikaci, komu která skříňka patří. Elektronický známek je ze všech variant nejdražší. „Ve firmách o stovkách zaměstnanců bývá vysoká fluktuace a je nemožné uhlídat, kdo zrovna odešel a nevyklidil si skříňku. Elektronický zámek jasně určí, komu skříňka patřila a zamezí zmatkům.“ popisuje Martinek.

Manutan_varianty
DURO POP nabízíme v šedé nebo v modré variantě.

2. Vydrží i 30 let. A v případě poškození snadno koupíte novou

DURO POP patří k zavedeným produktům českého výrobce kovového nábytku Kovona. Pokud by se vám skříňka poškodila, nemusíte se bát, že stejný model už neseženete. Podle Martinka ale při rozumném zacházení skříňka vydrží mnoho let: „Pokud bude skříňka stát v suchu a teple, nikdo jí neprokopne dveře nebo jinak mechanicky nepoškodí, pak vydrží klidně i 30 let. Budou na ní samozřejmě vidět nějaké známky opotřebení, ale na funkci to vliv mít nebude,“ říká.

3. Doprava po Česku a rychlá montáž

Skříňku DURO POP k vám dovezeme přímo z Kovony v Lysé nad Labem a zajistíme i montáž, která není složitá – stačí půl den a šatnu máte připravenou.Jak montáž probíhá? Dlouhou řadu skříněk, které stojí v prostoru, smontujeme zády k sobě, takže skříňky vytvoří pevný blok. Pokud skříňky stojí u zdi, upevníme je k ní a sešroubujeme k sobě i boky skříněk.

Podívejte se, jak jsme WALMARKu pomohli s rekonstrukcí šaten. >>

montaz skrinek_manutan
Zajistíme dopravu i montáž skříněk – za půl dne máme hotovo.

4. Pro větší komfort přidejte lavičku nebo poličku pro boty

Pro lepší komfort rozšíření úložného prostoru nabízíme ke skříňce mnoho doplňků. Pokud nemáte v šatnách prostor pro samostatné lavičky, oceníte například nástavec s lavicí, na který šatní skříňku postavíte.

Velikost jednoho zamykatelného oddílu skříňky (30 cm) postačí na uložení základních věcí. Třeba zimní bundy nebo kabátu, i když trochu natěsno. Skříňka je vybavena policí, tyčí na ramínka a háčkem na oděvy. Další vybavení můžete dokoupit na našem e-shopu, například plastovou podložku na boty nebo zrcátko.

Vybereme pro vás tu správnou šatní skříň

Vybíráte šatní skříňky do firmy nebo potřebujete zařídit rovnou celou šatnu? Ozvěte se, vymyslíme pro vás řešení na míru. Třeba vám sedne právě skříňka DURO POP.


Další články, které vám pomohou