price-hero

Manutan EXPERT - Znamenitá kvalita za nejlepší cenu

Manutan Expert

Kvalitní alternativa za výhodnou cenu vyráběná v Evropě.

Pokud hledáte špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu, společnost Manutan EXPERT je připravena vám nabídnout prvotřídní profesionální vybavení za ceny, které jsou až o 20 % nižší než u konkurence. V čem je naše tajemství? V místních zdrojích a udržitelném přístupu k věci. Věříme v etičtější profesionální svět chovající se ohleduplně vůči naší planetě.

Bezkonkurenční hodnota

Společnost Manutan EXPERT vám hrdě nabízí výjimečnou příležitost výrazně ušetřit bez snížení kvality: Naším cílem je dodat vám formou B2B trvanlivé a špičkové profesionální vybavení za nejlepší cenu, a to bez ohledu na velikost vaší firmy a obor podnikání. Naše zboží se dělí do 8 produktových kategorií , a bývá obvykle o 20 % levnější, než je tržní průměr výrobků identické kvality.

Snažíme se také vyhýbat „nadměrné kvalitě“, kdy úroveň kvality produktu zbytečně převyšuje to, co je uživatel schopen využít a co potřebuje. Díky dokonalé znalosti zákazníků jsme schopni laťku nastavit přesně do takové výšky, abychom vám přinášeli konzistentní kvalitu. Kvalita produktů jde ruku v ruce s kvalitou služeb: Více než 80 % produktů naší značky máme skladem v Evropě, a tak je můžeme okamžitě odesílat.

To ale není všechno! Díky široké nabídce nejmodernějšího vybavení za skvělou cenu můžete zvýšit bezpečnost ve vaší firmě a současně podpořit kvalitu života a produktivitu svých zaměstnanců. Mezi tisíci položkami , v našem sortimentu najdete přes 350 ergonomických produktů, které si kladou za cíl předcházet poškození pohybového ústrojí a dalším nemocem z povolání.

Když si vyberete značku Manutan EXPERT, přispějete tím také k efektivnějšímu řízení rozpočtu. Optimalizujete totiž dlouhodobé výdaje a současně snížíte skryté náklady související s administrativou a poštovným. Svůj rozpočet pak můžete investovat do věcí, které vám přinesou přidanou hodnotu.

Příslib evropské výroby

Více než tři čtvrtiny produktů Manutan EXPERT se vyrábí v Evropě. Neustále pracujeme na tom, abychom toto číslo dále zvyšovali. Vedle ochrany know-how evropských firem a podpory průmyslu je náš výběr místních zdrojů garancí snížení vaší uhlíkové stopy díky zkrácení přepravní vzdálenosti výrobků. Doprava je přitom zodpovědná za čtvrtinu uhlíkových emisí. Díky nákupu místních produktů můžete ve vaší firmě zavést agilní dodavatelský systém, což vám umožní lépe reagovat na tržní výkyvy.

Naše produkty Manutan EXPERT přesně dodržují všechny standardy v oblastech kvality, ochrany zdraví a bezpečnosti. Sem spadají i osobní ochranné prostředky (OOP), které jsou nezbytné pro zavedení zásad pro předcházení rizikům na pracovišti. Když se rozhodnete pro Manutan EXPERT podporujete místní know-how a snižujete svou ekologickou stopu a navíc investujete do bezpečnosti a pohodlí svých zaměstnanců.

Objevte naše bestsellery

Projděte si vybrané referenční položky z jednotlivých produktových kategorií a přesvědčte se na vlastní oči, proč je Manutan EXPERT preferenční volbou tolika společností:

Produkty od expertů řešící všechny potřeby

Názor našeho experta

Sabrina, manažerka cenotvorby ve společnosti Manutan EXPERT

„Čerpám z dlouhodobých zkušeností z oblasti cenotvorby a tržní a analýzy a starám se o to, aby společnost Manutan EXPERT přinesla našim zákazníkům tu nejlepší hodnotu. Závazek ke kvalitě a životnosti dokazujeme až desetiletou zárukou, kterou poskytujeme na většinu našich produktů. Podařilo se nám dosáhnout ceny, která je v průměru o 20 % nižší než u velkých značek. Zároveň neděláme žádné kompromisy v kvalitě, právě naopak. Mé znalosti mi umožňují efektivně chápat a plnit skutečné potřeby profesionálů. Umím jim nabídnout dostupná a velmi kvalitní řešení za nejlepší cenu.“

Kontaktujte nás, ať můžeme probrat přizpůsobenou strategii, která vaši firmu posune na další úroveň. U Manutan EXPERT se dočkáte osobního přístupu!

Seznamte se s kvalitní nabídkou za nejlepší cenu!

Prozkoumat