quality-hero

Manutan EXPERT - Váš spojenec v oblasti udržitelného profesionálního vybavení

Manutan Expert

Společnost Manutan EXPERT je vázána kvalitou

Vysoce kvalitní výrobky až s desetiletou zárukou

Každému výrobku v sortimentu Manutan EXPERT věnujeme výjimečnou péči. Když si vyberete náš produkt, můžete těžit nejen z konkurenceschopné ceny, ale také z výjimečné až desetileté záruky bez dodatečných poplatků. Kratší tříletou záruku pak poskytujeme na osobní ochranné prostředky (OOP) a elektro. Na spotřební zboží a zboží podléhající zkáze se záruka nevztahuje.

Naši experti všechny produkty Manutan EXPERT pečlivě vybírají a testují. Díky tomu jsme schopni garantovat výjimečnou úroveň kvality a životnosti. To platí také pro komplexní produkty: V těchto případech svěřujeme testy nezávislým laboratořím.

Během zkoušení bereme v potaz nejdůležitější aspekty:

  • Optimální bezpečnost uživatelů,
  • Čistota a kvalita provedení,
  • Jednoduché sestavení s ohledem na funkční výsledky,
  • Robustnost ve skutečných provozních podmínkách.

Etický a udržitelný partner

Společnost Manutan EXPERT si klade za cíl nabízet produkty v souladu s vašimi cíli udržitelného nakupování. Jsme hrdí, že spolupracujeme s partnery a dodavateli, kteří sdílejí stejné etické a ekologické hodnoty jako my. Více než 85 % našich partnerů plní požadavky naší Charty udržitelného a etického nakupování, která zaručuje dodržování lidských práv, bojuje proti nucené práci a podporuje férové pracovní podmínky.

Při výběru partnerů přihlížíme k následujícímu: Audity v provozu, sebehodnocení, společenské audity apod. Pokud nejsou výsledky jednoznačné, nabídneme dané firmě podporu, aby byla schopna podniknout kroky k nápravě.

Rychlé a spolehlivé dodání

Víme, že rychlé dodání je pro vás nesmírně důležité. Většinu výrobků Manutan EXPERT proto máme k dispozici v našich evropských skladech a jsme schopni je expedovat v rekordně krátkém čase. Využijte doručení do České republiky během 24 nebo 48 hodin.

Kromě toho máme skladem více než 80 % z tisíců dostupných položek: Díky tomu jsme schopni zkrátit dobu přípravy a předcházet nedostupnosti zboží.

Náš silný závazek k životnímu prostředí

Vedle široké škály produktů se snažíme rozšiřovat nabídku udržitelného vybavení konstruovaného s ohledem na životnost a ekologii.

Při zařazování výrobku do udržitelné řady produktů Manutan EXPERT přihlížíme k jasným kritériím: Výrobky musí být například opatřeny uznávaným ekologickým štítkem, musí být vyrobeny z jednoho nebo více recyklovaných materiálů, případně se musí jednat o renovované zboží.

Společnost Manutan EXPERT se zavázala využívat v maximální míře místní zdroje s cílem:

  • Snížit uhlíkovou stopu našich produktů,
  • Podpořit místní průmysl,
  • Zabránit nedostupnosti zboží kvůli geopolitickým událostem.

Seznamte se s širokou škálou našich produktů

Společnost Manutan EXPERT vám přináší široký sortiment zboží, které obslouží všechny vaše profesionální potřeby od kancelářského nábytku po bezpečnostní a hygienické potřeby.

Seznamte se s 11 hlavními kategoriemi produktů a najděte své firmě dokonalé řešení.

Produkty od Expertů pro každou potřebu

Názor našeho experta

Thibault, manažer kvality ve společnosti Manutan EXPERT

„Vzhledem ke 20 letům zkušenosti v oblasti řízení kvality si kladu za cíl dosahovat znamenitosti. Naše desetiletá záruka na většinu produktů a tříletá záruka na elektro a OOP odráží pečlivost našich testů a analýz. To samé platí i pro zkoušky prováděné nezávislými laboratořemi. Zrychluji čas. Během několika hodin jsem schopen napodobit 10 let používání daného kusu nábytku. Každý produkt značky Manutan EXPERT je synonymem životnosti a bezpečnosti a s jistotou vyhoví potřebám všech profesionálů. Výsledná životnost pak podporuje naše úsilí v oblasti udržitelného rozvoje. Vysoká kvalita jde ruku v ruce s ochranou životního prostředí. Má kariéra mě naučila, že kvalita je nezbytná k získání důvěry zákazníků a je pilířem naší ekologické odpovědnosti.“

Připojte se k řadě společností, které důvěřují našemu vybavení a potřebám pro profesionální použití. Rozhodněte se pro Manutan EXPERT a zvolte kvalitní, udržitelná a etická řešení. Jsme tady od toho, abychom vás podpořili při všech vašich projektech. Kontaktujte nás ještě dnes!

Prohlédněte si naše produkty s až desetiletou zárukou!

Objevte víc