offer-hero

Manutan EXPERT - váš dodavatel kompletního sortimentu profesionálních produktů

Manutan Expert

Sortiment produktů přizpůsobený na míru potřebám profesionálů.

Jménem společnosti Manutan EXPERT bychom vám rádi představili náš rozsáhlý sortiment produktů pro každodenní použití, který uspokojí všechny vaše profesní potřeby. Zavázali jsme se poskytovat vám kvalitní, udržitelné a férově naceněné produkty napříč 11 základními kategoriemi výrobků.

Řešení pro každé pracoviště

Manutan EXPERT je synonymem rozmanitosti a kvality. Máme k dispozici tisíce položek pro vaše kanceláře, sklady, dílny i staveniště, která každoročně rozšiřujeme o přibližně 500 nových produktů.

Každou položku pečlivě vybírají naši experti. Při svém výběru berou v potaz kvalitu produktů a čím dál více i jejich udržitelnost a místní výrobu. To vše při zajištění nejlepší možné ceny.

Náš cíl? Zajistit „dobře fungující“ prostředí ve vaší společnosti a podpořit vás při vaší každodenní práci, ať už jste malou firmou nebo velkou skupinou. Naše kvalitní profesionální vybavení je vyrábíme s ohledem na životnost. Víme,že dlouhodobá výdrž výrobků při zajištění bezpečí zaměstnanců je důležitá ke zlepšení vašich interních procesů.

Velký význam přisuzujeme také modularitě a kompatibilitě se štíhlým způsobem řízení. Váš podnik si musí zachovávat flexibilitu a musí být schopen reagovat tak, aby si zachoval výsledky i na měnícím se trhu. Modulární pracovní stanici můžete rozšířit o různé doplňky (pojezdová kolečka, elektrické zásuvky, dělicí příčky apod.).

Tyto možnosti optimalizace zlepšují pracovní postupy: Rozlučte se s nadbytečnými pohyby a úkoly, které nepřinášejí přidanou hodnotu. Ukládání a komunikace je jednodušší díky košům, nástěnkám nebo proskleným skříním. Se štíhlým způsobem řízení je kompatibilních téměř 350 produktů značky Manutan EXPERT.

Rychlé a spolehlivé dodání produktů

Jsme si vědomi, že ve světě profesionálů je čas drahý. Když si zakoupíte nějaké vybavení, potřebujete jej co možná nejrychleji. Není možné riskovat přerušení výroby a potenciální finanční ztráty!

Závazek vůči kvalitě a udržitelnosti

Počet udržitelných položek v sortimentu Manutan EXPERT se neustále zvyšuje. Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout lokálně vyráběné produkty. Více než tři čtvrtiny našeho sortimentu se vyrábí v Evropě. Vedle omezení uhlíkové stopy související s přepravou zboží tímto rozhodnutím účinně podporujeme místní ekonomický rozvoj.

Velké množství položek z rozsáhlého sortimentu Manutan EXPERT se dle našeho závazku vyrábí z recyklovaných materiálů a/nebo je možné je recyklovat. Protože neděláme nic jen tak napůl, používáme recyklované a recyklovatelné obalové materiály.

Držíme se vize skupiny Manutan Group, jejíž poslání zní: „Podnikáním k lepšímu světu“. Manutan EXPERT si své partnery a dodavatele pečlivě vybírá s ohledem na etické principy a jejich implementaci.

Všechny našeho produkty jsou také vysoce kvalitní. Kvality ale nedosahujeme na úkor ceny: Sortiment Manutan EXPERT nabízíme ve srovnání se zbytkem trhu za konkurenceschopnou cenu. Snažíme se, abychom byli dostupní pro co možná největší množství společností.

Seznamte se s našimi produkty v rozmanitých kategoriích

Všechny kategorie produktů jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše každodenní profesionální potřeby:

Produkty od expertů řešící všechny potřeby

Názor našeho experta

Maximilien, manažer kategorie Sklady ve společnosti Manutan EXPERT

„V oboru logistiky a řízení skladů jsem pracoval více než 15 let, a tak mám výborný přehled o potřebách našich klientů. Společnost Manutan EXPERT nabízí široký sortiment vybavení pro sklady, od sofistikovaných úložných řešení po ergonomické manipulační nástroje. Během své kariéry jsem poznal důležitost kvality, spolehlivosti a efektivity. Při volbě produktů čerpám ze svých zkušeností a snažím se, aby náš sortiment přesně splňoval potřeby profesionálů. Vždy držím adekvátní skladové zásoby a jsem schopen přislíbit rychlou expedici objednávek.“

Názor našeho experta

Marine, vedoucí udržitelného sortimentu ve společnosti Manutan EXPERT

„Ve společnosti Manutan EXPERT mám na starosti rozšiřování sortimentu udržitelných produktů, a to v souladu s naším závazkem k udržitelnému rozvoji. Rozšiřování udržitelného sortimentu má strategický význam. Posilováním nabídky o udržitelné produkty a zvýšením podílu evropské výroby reagujeme na ekologické výzvy při současném udržení kvality. Tento přístup odpovídá naší snaze kombinovat výkon s ekologickou udržitelností. Svým profesionálním klientům jsme schopni nabídnout ekologicky šetrná řešení bez nutnosti kompromisů v oblasti efektivity.“

Vše, co vaše firma potřebuje, na jednom místě!

Zobrazit vše