[Případovka] Skvělý servis a dodání v přesně požadovaném, nestandardním termínu

K příjemnému pracovnímu prostředí výrobního podniku patří i kvalitní a bezpečné zázemí pro osobní věci zaměstnanců. Krnovská škrobárna proto do svého investičního plánu na rok 2020 zařadila pořízení nových šatních skříněk. Vedení firmy však mělo velmi jasnou představu o termínu dodání i ceně. Požadavky nakonec splnil jediný dodavatel – společnost Manutan.

Šatní skříňky Duro Vario v červené variantě
Šatní skříňky Duro Vario v červené variantě instalované v Krnovské škrobárně

Tradice Krnovské škrobárny sahá více než století do minulosti. Dnes má podnik tři divize a zpracovává zejména pšenici. Vyrábí a dodává škrob, sirupy i lepidla pro potravinářský i nepotravinářský průmysl. 

Zázemí pro zaměstnance potřebovalo zmodernizovat

Lidé v managementu škrobárny si dobře uvědomovali, že funkční a dobře servisované stroje by nebyly moc platné, kdyby k nim neměli zkušené lidi, kteří je budou ovládat. A zaměstnanci zase potřebují moderní zázemí. Proto se vedení Krnovské škrobárny rozhodlo, že svým lidem dopřeje nové vybavení šaten.

„Chtěli jsme do zaměstnanců investovat a rozhodli se, že jim pořídíme nové skříňky. Vyhledala jsem si všechny možné dodavatele a oslovila pět z nich s poptávkou. Jakmile jsem se v jejich nabídce více zorientovala, vytipovala jsem si tři dodavatele, kteří měli produkty vyhovující našim potřebám,“ popisuje počátek spolupráce s Manutanem vedoucí skladového hospodářství Krnovské škrobárny Ilona Zvonková.

Modré šatní skříňky Duro Vario s visacími zámky
Modré šatní skříňky Duro Vario s visacími zámky instalované v Krnovské škrobárně

Osobní přístup, vstřícnost a dobrá cena

Součástí rekonstrukce prostor pro zaměstnance byly i stavební práce. Řemeslníci proto potřebovali při rekonstrukci připravit prostor pro instalaci skříněk. Museli znát přesné rozměry a umístění, skříňky se však logicky mohly instalovat až po dokončení stavebních prací. Proto škrobárna požadovala dodání zboží v přesně stanoveném termínu – necelého čtvrt roku po objednání. Dalším limitujícím faktorem byla cena investice do šatních skříněk, kterou potřebovali přesně dohodnout ve smlouvě hned na počátku spolupráce.

„Přístup obchodního zástupce Manutanu byl jednoduše bezvadný. Jednání probíhalo hladce, byl vstřícný. Slovo dalo slovo a prostě to klaplo. Měla jsem plnou důvěru, že Manutan přesně splní dohodnuté podmínky, nemusela jsem se nikde připomínat, nic ověřovat nebo telefonicky řešit nějaké nejasnosti nebo zpoždění dodávky. Jako bonus jsou skříňky navíc od české firmy,“ pochvaluje si Ilona Zvonková. 

Velmi spokojení jsou lidé z Krnovské škrobárny i s kvalitou produktů od Manutanu. „Jsme až překvapení, jak hezké skříňky v reálu jsou,“ dodává Ilona Zvonková.

Pohled do dámské šatny Krnovské škrobárny s červeným provedením uzamykatelných skříněk Duro Vario
Pohled do dámské šatny Krnovské škrobárny s červeným provedením uzamykatelných skříněk Duro Vario

Hlavní pozitiva Manutanu podle Ilony Zvonkové, vedoucí skladového hospodářství Krnovské škrobárny

Vstřícný a osobní přístupDobrá cenaDodání v přesně dohodnutou dobuLokální výroba

Malé shrnutí a doporučení na závěr

Pro Krnovskou škrobárnu i Ilonu Zvonkovou byl tento obchod první zkušeností s Manutanem a proběhl ve vzájemné spokojenosti. „Jakmile budu potřebovat další zboží, které nám může dodat Manutan, určitě se na ně obrátím. Díky tomu, že veškerá jednání byla skutečně bezva, bude Manutan i příště mojí první volbou, jsem nakloněná rozvoji naší spolupráce,“ hodnotí spolupráci Ilona Zvonková.

„Když něco potřebuji, druhá strana mi přesně to dodá. Žádné problémy nenastaly, nemusela jsem nikoho obvolávat. Tak si představuju, že má probíhat správný obchod,“ zakončuje Ilona Zvonková.

Na vstřícném servisu a dobrých cenách si v Manutanu zakládáme. Prohlédněte si náš e-shop, a pokud nenajdete, co hledáte, kontaktujte nás. Společně pro vás najdeme řešení.


Psali jsme o:

Dělené a boxové šatní skříně

AIG3125505

Další články, které vám pomohou